Search
Close this search box.

Nanomaxi tekstiili kaitsevahend Nanoprofi 1L

81,50 

Kuumakse al. / 48 kuud

Omadused

Spetsiaalne pikaajalise kaitsetoimega (3 aastat) impregneerimisvahend  tekstiilmaterjalidele.

Nanoprofi® tekstiilikaitse on eriti tugeva kaitsetoimega vahend ning spetsiaalselt väljatöötatud tekstiilide jaoks, mis on pidevalt välistes ja muutlikes ilmaoludes või suure koormatusega tekstiilipindadel. Nanoprofi® tekstiilikaitse moodustab pinnale ultraõhukese, aga vastupidava kaitsekihi, mis hülgab vett, mustust, õli jms.

Kasutuskohad: Sobivad ainult eelnevalt TÖÖTLEMATA tekstiilmaterjalid!
Nanoprofi® tekstiilikaitsevahend on mõeldud kasutamiseks varikatustel, vaipkatetel, õuemööblitekstiilil, vihmavarjudel, markiisidel, kabriolettsõidukite tekstiilkatustel, väliriietel ning telkidel.

Vahendit on testitud eriti ekstreemsete vahenditega,nt valades töödeldud pinnale kuuma shokolaadi, kulutades pinda ja hoides seda pidevaniiskuse(vihma) käes.

Püsivus: olenevalt materjali koormamisest, kuni 3 aastat.

Keskmine kulu: ca 50..100 ml/m2, olenevalt materjali imamisomadustest.

Kasutamine: Töödeldavaid esemeid pesumasinaga pestes soovitame mitte kasutada loputusvahendit! Vastasel juhul tuleb esemeid veelkord puhta veega pesta.
Mitte kasutada vahendit temp. alla +6°C! Töödeldavad materjalid peavad olema puhtad, kuivad, vaha, tolmu ja rasvavabad (sh naharasv ja puhastusvahendite  jäägid).
NB! Tekstiili Alkoholipõhise eelpuhastusvahendiga puhastada EI TOHI!
Soovitavalt impregneerimisvahendit eelnevalt testida väiksemal pinnal.

Pealekandmine: Enne vahendi kasutamist tuleb pudelit õrnalt raputada. Nanoprofi® tekstiilikaitsevahendit kantakse pinnale pihustades või kastes sellesse kaitsmist vajavad esemed. Väheimavate materjalide töötlemiseks soovitab tootja vahendit peale kanda vahendiga immutatud lapi või väheimava svammiga. Töötlemisel peab pind olema vahendist täiesti märg. Kuivamiseks ei ole vaja täiendavat kuumtöötlust. Jälgida, et pind oleks ühtlaselt kaetud.

TOOTE OMADUSED

Pinnal nähtamatu ja elastne. 100% hingav ning ei muuda tekstiili välimust ega struktuuri. Vett ja mustust hülgav. Töödeldud pinna puhastamine muutub lihtsamaks (Easy-to-Clean efekt). Vedelikud nagu õlid, mahlad, veinid jne ei imendu töödeldud tekstiilipinda. Kaitseb keskkonda tänu sellele, et vähendab puhastusvhaendute tarbimist.

 

Pidage meeles:

Pudeli pumppihusti tuleks peale kasutamist veega pesta ja seejärel kuivatada. Alati keerake kork  tagasi kinni. Kandeainena kasutatud etanooli tõttu võib see muidu kiirelt oksüdeeruda, siis tekib vajadus uue pihusti järele.

Kuivamine: Optimaalne kuivamine (+15°C …+25°C). Optimaalsete tingimuste juures pealispind on  kasutamiseks sobiv (täielikult kuivanud) u 24 tunni pärast. Kuivamisel jälgida, et tekstiil oleks kohas, kus õhk liigub. Enne töödeldud pinna kasutamist, puhastamist või pinnakaitseefekti testimist tuleb oodata, et pind on täielikult kuivanud!

Kaitsekihi kontrollimine „Tilgatesti“ abil: Terve töödeldud pinna ulatuses pinnale tilgutatud vesi peab moodustama pinnal püsivad tilgakujulised „pärlid“, kuid mitte ühtlast kihti.

Kohtades, kus vesi sisse imendub, tuleb töötlemist korrata ja vahendit korralikult kanda materjali. Juhul, kui aja jooksul kaitseefekt väheneb, tuleb algset töötlusprotseduuri korrata.

Säilitamine: Hoida kuivas, jahedas (aga mitte külmas!) kohas, kinnises originaalpakendis. Hoiu- ja transportimistemperatuur +5°C  kuni +40°C. Sellistel tingimustel hoiustamisaeg kestab min. 12 kuud. Avatud pudel kasuta ära kuni 4 kuu jooksul!

Ohutusteave: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa või juua. Tundliku naha puhul kanda kaitsekindaid. Mitte segada toodet teiste ainetega. Vältida kontakti silmade ja limaskestadega, vajadusel kasutada kaitseprille. Töötades vahendiga kinnises  ruumis tagada korralik ventilatsioon.

NB! Vahendi pealekandmisel pihustamise teel, tuleb tagada ventilatsioon. Aerosoolide sissehingamisel võib puuduliku ventilatsiooni korral tagajärjeks olla hingamisteede kahjustus.

Kui pole võimalik korralikku ventilatsiooni tagada, soovitame kasutada hoopis NANO Tekstiil & Nahk pinnakaitsevahendit, mis on toodetud veebaasil.

R11: Kergesti süttiv. R36: Ärritab silmi. R67: Aurud võivad põhjustada unistust ja iiveldust.  S2: Hoida lastele kättesaamatult. S16: Hoida eemal süttimisallikast – Mitte suitsetada! S23: Vältida auru sissehingamist. S24/25: Vältida kokkupuudet nahaga ja silma sattumist. S26: Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. S29: Mitte valada kanalisatsiooni. S46: Allaneelamise korral pöörduda kiiresti arsti poole, näidata pakendit või etiketti. S51: Kasutada ainult hea ventilatsiooniga kohtades.

Tagamaks NANO kaitsekihi pikka kasulikku iga on pinna õige töötlemine ja ka õige hooldus äärmiselt tähtsad. Seetõttu palume järgida antud juhiseid parimal võimalikul viisil.

Tootjariik: Saksamaa. Maaletooja: Nanomaxi OÜ

MÕÕDUD

Lisainfo

  • Kogus: 1 L
  • Tarneaeg

    Kõik meie diivanid ja voodid valmivad käsitööna. Toote tarneaeg sõltub tellimuste mahust, mis tõttu on meie tarneaeg antud tootele 4-8 nädalat.

Nanomaxi tekstiili kaitsevahend Nanoprofi 1L

81,50 

Tarneaeg 4-8 nädalat / Hind sisaldab käibemaksu.

Liitu meie uudiskirjaga

Kõik uudiskirjaga liitujad saavad ka ühekordse -10% sooduskoodi.

"*" indicates required fields