Makseviisid

Pangalingid

Valides Rave Mööbli e-poes makseviisiks pangalingi suunatakse Teid valitud internetipanka. Pangalingiga saab tasuda ainult kogu kauba maksumuse. Tasumisel on makse saajaks ESTO AS, keda Müüja on volitanud enda nimel makseid vastu võtma. Peale maksekorralduse kinnitamist lahkuge internetipangast vajutades nuppu “Tagasi kaupmehe juurde“.

Arvega tasumine

Valides Rave Mööbli e-poes makseviisiks arvega tasumise saadetakse arve peale tellimuse vormistamist tellimuses märgitu e-mailile. Arvega tasumisel on makse saajaks Rave Mööble OÜ. Arve tuleb tasuda 24 tunni jooksul. Kui klient ei ole arvet 24 tunni jooksul tasunud, läheb tellimus tühistamisele. Tellimus läheb töösse peale makse laekumist Rave Mööbel OÜ pangakontole.

ESTO 3 makseviis - ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks ilma ühtegi lisatasu maksmata!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel ESTO 3 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks, ilma ühtegi lisatasu maksmata!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 3 ning digiallkirjasta mugavalt Smart-ID lahendusega.

  • Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kolme kuu jooksul, siis ei lisandu mitte ühtegi lisatasu.
  • Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks.
  • Minimaalne ostukorvi summa ESTO 3 kasutamisel on 60 EUR.
  • ESTO 3 saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

ESTO 3 makseviisi tingimused

ESTO 3 makseviisi teenusepakkujaks on ESTO AS. Makseviisi kasutamine on finantsotsus ning sellega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajaduse hoolikalt läbi mõelda. ESTO 3 krediidi kulukuse määr on 0% järgmistel näidistingimustel: intress 0% aastas, puuduvad tasud. 

Juhul, kui teil ei õnnestu makseid tasuda lähtuvalt ESTO 3 graafikule, siis teie ESTO 3 leping lõpeb ja teie võlgnevus ESTO AS ees loetakse ESTO arvelduskrediidilepingu alusel kasutusse võetud krediidiks ning lisanduvad arvelduskrediidilepingu kohaselt lisatasud.

ESTO 3 teenusepakkujaks on ESTO AS.
E-mail: info@esto.ee
Telefon: (+372) 622 52 52

ESTO – osta praegu, maksa hiljem!

Maksa hiljem annab sulle 30 päeva lisaaega maksmiseks. Omanda kaup või teenuskoheselt ning maksa vastavalt enda soovile järgneva 30 päeva jooksul ilma ühegi lisanduva kuluta!

  • Saa kaup koheselt kätte
  • Maksa mugavalt 30 päeva jooksul
  • Ei mingeid intresse ja lisatasusid
  • Võid lõõgastuda. ESTO annab teada kui maksetähtpäev hakkab saabuma.

Maksa hiljem teenusepakkujaks on ESTO AS. Makseviisi kasutamine on finantsotsus ning sellega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajaduse hoolikalt läbi mõelda. Maksa hiljem krediidi kulukuse määr on 0% aastas järgmistel näidistingimustel: intress 0% aastas, puuduvad tasud.

Järelmaksuvõimalused

Rave Mööbli e-poes on võimalik tasuda Rave Mööbel, Liisi ja TF Bank järelmaksuga. Järelmaksude kohta saad täpsemalt lugeda siit.