Search
Close this search box.

Nanomaxi tekstiili kaitsevahend Nano 250 ml

24,38 

Kuumakse al. / 48 kuud

Omadused

Kas sooviksid, et sinu mööbel, riided, jalanõud ning teised tekstiil- ja nahktooted määrduksid vähem? Samuti, et neid oleks lihtsam puhastada ning nad näeksid kauem välja nagu uued? Nano tekstiili kaitsevahend on impregneerimisvahend, mis on mõeldud tekstiil- ja nahktoodete töötlemiseks muutes need vett- ja mustust hülgavaks.

Mis muudab tekstiili kaitsevahendi nii efektiivseks?

Veepõhine ja alkoholivaba pinnakaitse ümbritseb igat kiudu nähtamatu mustust hülgava kihiga. See mittetoksiline ja keskkonnasõbralik kiht tõrjub vedelikke, mistõttu see ei saa enam läbi kiudude imbuda. Tulemuseks on olukord, kus mustusel ei ole võimalik enam pinnale kinnituda. Nii ei ole enam õlil, mahladel, veinidel ja teistel raskeid plekke põhjustavatel vedelikel võimalik imenduda tekstiili ega naha sisse.
Puhastamine muutub äärmiselt lihtsaks (Easy-to-clean-Efekt), sest isegi suurema mustuse saab kergesti eemaldada ilma jälgi jätmata Samal ajal on see aga töödeldaval materjalil nähtamatu ja paindlik. Selle kauakestev hüdrofoobsus tagab 100%-se hingavuse säilimise ka peale pesu, sest tekstiilikaitse on pesemiskindel kuni 60°C-ni.

Kus Nano tekstiilikaitset kasutada?

Nano vahend sobib töötlemata naha- ja tekstiilimaterjalide kaitseks.


Kodu 
– muuhulgas diivanid, mööblikatted, lastevankrid, kardinad, nahktooted, samsist tooted, pööratud nahk, vaibad, laudlinad, vihmavarjud.

Riided ja jalanõud – särgid, pluusid, pintsakud, teksad, lipsud, ülikonnad, spordiriided, mootorrattariided, tööriided jne.

Aed – aiamööbli tekstiilist osad, telgid ja varjualused.

Auto ja teised sõidukid – katted, polstrid, laste turvatoolid, autoistmed, kabriolettsõidukite tekstiilist kokkupandavad katused, paatide katted, purjed jpm.

Paber – toode sobib isegi paberi kaitseks (min. 150 g/m2)(UV kaitse).

Toode ei sobi mõningatele kunstnahkadele. Seetõttu soovitame kunstnaha puhul kasutada Nano Kunstmaterjali kaitset(testides eelnevalt varjatud kohas). Kunstnahka saab mingil määral kaitsta ka kasutades lahjendatult OneSystem NANO Puhastusvahendit (nt 20 ml 1 liitris vees). Sellel on ka mustust tõrjuv efekt.

Kui suur on toote keskmine kulu?

Keskmine kulu on 50ml / m², olenevalt materjali imavusest. Ühe diivani ulatuses soovitame kasutada 1L Nano tekstiilikaitset.

Kui kaua tekstiili- ja nahakaitse toime kestab?

Toime pikkus sõltub pinna kasutuskoormusest, kuid kasutusjuhendi järgimisel on kaitse kestvuseks kuni 2 aastat. Toime vähenemisel võib pinna uuesti üle töödelda. Loe kindlasti selle kasutusjuhendit!

Tootjariik: Saksamaa. Maaletooja: Nanomaxi OÜ

1L hind 59.90€

MÕÕDUD

Lisainfo

  • Kogus: 250 ml
  • Tarneaeg

    Kõik meie diivanid ja voodid valmivad käsitööna. Toote tarneaeg sõltub tellimuste mahust, mis tõttu on meie tarneaeg antud tootele 4-8 nädalat.

Nanomaxi tekstiili kaitsevahend Nano 250 ml

24,38 

Tarneaeg 4-8 nädalat / Hind sisaldab käibemaksu.

Liitu meie uudiskirjaga

Kõik uudiskirjaga liitujad saavad ka ühekordse -10% sooduskoodi.

"*" indicates required fields