KLIIMALATEKSI ja VILLA kattemadrats stretškangaga

Alates 264,00 

Kuumakse al. / 48 kuud

Vali kangas

Kattemadrats on kaetud valge või halli stretškangaga. Kattemadratsi ümbris on luku abil hõlpsasti eemaldatav ja seda on lihtne hooldada.
Kattemadrats_160_valge_uus
Valge
Kattemadrats_160_hall_uus
Hall
NB! Kujutatud kanganäidiste värv võib tehnilistel põhjustel erineda tegelikust kangast. Kanganäidistega ning suurema kangavalikuga saab tutvuda Rave Mööbli esinduses.

Vali mõõt

Kattemadratsid on saadaval järgnevates mõõtudes.
Kattemadrats_80_valge_uus
80 x 200 cm
Kattemadrats_90_valge_uus
90 x 200 cm
Kattemadrats_120_valge_uus
120 x 200 cm
Kattemadrats_140_valge_uus
140 x 200 cm
Kattemadrats_160_valge_uus
160 x 200 cm
Kattemadrats_180_valge_uus
180 x 200 cm
Kattemadrats_210_valge_uus
200 x 200 cm
Võimalik on ka tellida erimõõdus kattemadratsit. Erimõõdus kattemadratsi tellimiseks palume ühendust võtta Rave Mööbli esindusega.

Omadused

Buona Notte on Rave Mööbli poolt välja töötatud käsitöömadratsite sari. Buona Notte kattemadratsid pakuvad magamisel lisamugavust ning kaitsevad põhimadratsit mustuse eest.

Kattemadratsi sisuks on kliimalateks, mis on pealt kaetud lambavillaga.

Kliimalateksiga pool on suvisel hooajal jahutav ning lambavillaga pool talvisel hooajal soojendav ja reguleerib paremini niiskust.

Võimalik on ka tellida erimõõdus kattemadratsit. Erimõõdus kattemadratsi tellimiseks palume ühendust võtta Rave Mööbli esindusega.

MÕÕDUD

Lisainfo

 • Sügavus: 200 cm
 • Laius: 80-200 cm
 • Kõrgus: 9 cm

MATERJALID

KLIIMALATEKS
Kliimalateksit toodetakse looduslikust kummipuu mahlast ehk kautšukist. Materjalina on kliimalateks pehme, vastupidav ja elastne, laseb õhku läbi ning reguleerib ise oma niiskussisaldust. Lisaks on kliimalateks ka tervislik, kuna selles ei paljune tolmulestad. Tulenevalt kliimalateksi valmistamise traditsioonilisest protsessist on lateksikiht reeglina perforeeritud (augustatud), mis tagab toodetes, kus lateksit on kasutatud, väga hea õhuliikuvuse. Erinevalt lateksist on kliimalateks paksem ning porfeeringud (augud) suuremad. Nii on õhuliikuvus ka parem.

LAMBAVILL
Lambavill on soe, pehme ja hingav materjal, mis imab niiskust, kuid ei tundu katsudes niiskena.

STRETŠKANGAS
Stretškangas on pehme, elastne ja vastupidav kangas. Buona Notte toodetes kasutatav stretškangas on töödeldud Aloe Vera geeliga. Tänu sellele on kangas pehmem ja kehasõbralik ning võib olla abiks stressi leevendamisel.

Valge stretškanga koostiseks on 100% polüester.
Halli stretškanga koostiseks on 45% kedratud viskoos, 55% polüester.

Soovitame lisaks

Multipocket madrats

Alates 352,00 

5-tsooniline pocket madrats 2000

Alates 229,00 

Kontinentaalvoodi FIRENZE

Alates 578,00 

Multipocket madrats mööblikangaga

Alates 352,00 

 • Tarneaeg

  Kõik meie diivanid ja voodid valmivad käsitööna. Toote tarneaeg sõltub tellimuste mahust, mis tõttu on meie tarneaeg antud tootele 1-4 nädalat.

   

  Enne ostukorvi lisamist veendu, et kõik vajalikud valikud oleksid teostatud. Kui mingi valik on puudu, siis ei ole võimalik toodet ostukorvi lisada ning leht suunab sind tagasi tegemata valiku juurde.

  Et me saaksime sinuni toimetada just sinu soovidele vastava toote, siis palun kontrolli ka üle, et kõik valikud oleksid õiged.

Alates 264,00 

Tarneaeg 1-4 nädalat / Hind sisaldab käibemaksu.