Search
Close this search box.

Mooduldiivan Ares on sinu kodu kujuga

Rave_ares_kliendipilt_mooduldiivan

Ares mooduldiivan on Rave Mööbli aegumatu klassika. See on diivan, mis laseb sul olla sisekujundaja rollis ning teha otsuseid vastavalt ruumi suurusele ja interjööri üldisele ilmele. Aresel on lõputu arv võimalusi. Olenemata sellest, kas soovid nurgadiivanit, diivanite-tugitoolide komplekti või hoopis U-kujulist diivanit, suudab see võtta sinu kodu kuju. Kui otsid lihtsa ja klassikalise välimusega diivanit, siis Ares on just sulle mõeldud.

Tutvustame kõike, mida Ares mooduldiivan sulle pakkuda saab.

Unistuste kangas

Kuna mooduldiivan on eluruumis oluline visuaalne element, on selle väljanägemine väga tähtis osa kogu kujundusest. Rave diivanitele on võimalik valida just selline kangas, millest oled unistanud, sest kangavalik on lai. Valida saab mitmete erinevate materjalide ja tegumoodide seast. Võimalus, et sobivat ei leia, praktiliselt puudub. 

Kanga värvivalik vastab samuti igale võimalikule sisekujundus stiilile. Valikust leiab mitmeid erinevaid toone ja mustreid alates heledatest beežidest kuni julgemate ja säravamate värvideni. E-poes on esindatud kõige populaarsemad.

Lisaks esteetilisele mitmekesisusele pakume ka praktilisi lahendusi, et sinu diivan vastaks elustiiliga. Valikus on lemmikloomasõbralikud kangad, mis on disainitud vastu pidama lemmikute küünistele. Samuti on valikus kergesti hooldatavad materjalid, mis aitavad hoida diivani välimust värskena vähese vaevaga. Neile, kes hindavad eriti kõrget vastupidavust, on saadaval kangad, mis on välja töötatud kestma aastaid, säilitades samal ajal oma värvi ja struktuuri. Iga elustiili ja vajaduse jaoks on meil lahendus, et saaksid nautida oma diivanit muretult.

Kanganäidistega ning suurema värvivalikuga saab tutvuda meie kaupluses.

Funktsionaalne käetugi

Esmapilgul võib käetoe valimine tunduda ebavajaliku etapina, kuid tegelikult mängib see diivani funktsionaalsuses suurt rolli. Näiteks kui valida käetugi, mis on ümara kujuga, on sinna mugav kätt või pead toetada. Ümar käetugi on kujunduse poolest voolujoonelisem ning muudab ruumi üldise välimuse pehmemaks ja elegantsemaks. Kandiline käetugi on see-eest aga väikese kõrvallaua eest, kuhu soovi korral arvutit või kohvitassi toetada. Laiem kandiline käetugi võib olla isegi istumiskoha eest, kui tegemist on väiksema diivaniga. Välimuse poolest lisab selline kuju elutuppa struktuuri ning modernsust. Ares mooduldiivan võimaldab sul valida kuue erineva käetoe vahel, mis kõik annavad diivanile omamoodi välimuse ja funktsiooni. 

Kohandatavad diivanipadjad

Diivanipatjade pehmus mõjutab üleüldist diivani välimust ning mugavust. Arese istmepatju saab täita erineva pehmusastme poroloonidega. Tugevamad istmepadjad hoiavad paremini oma vormi, kuid ei emba keha. Pehmed istmepadjad ei säilita hästi oma kuju, kuid võtavad see-eest hästi kaissu. Võimalus on valida kolme erineva pehmuse vahel: “hard” tugev, “medium” pehme ja “lux” väga pehme. 

Seljapatjade sisu on samuti saadaval mitut erinevat varianti – tugevam toetab hästi selga ning pehme võimaldab diivanisse vajuda. Lisaks saab valida seljapatjade kuju ning kõrgust. Arese puhul on valik kolme erineva tegumoe vahel: madal ja pehme, kõrge ja tugev ning kõrge ja pehme. Viimane ei ole kahepoolselt kasutatav, sest hoiab ühelt poolt kumerat kuju. Kui otsid diivanist toetavat istumispaika, kus teha tööd või lugeda, vali tugevamad padjad. Kui aga soovid, et diivan oleks mõnus lesimise koht, vali pehmemad padjad.

Ares on miljoni võimaluse mooduldiivan

Kokkuvõttes pakub Ares mooduldiivan väga mitmekülgset valikut kodu sisustamiseks. Valida saab nii kuju, kangast, pehmust kui ka diivani üldist funktsionaalsust. Oluline on läbi mõelda, millist ülesannet diivan sinu kodus täidab. Lisaks on võimalus kanga ja muude lisade näol anda mooduldiivanile isikupära, mis peegeldab sind ja sinu kodu. Rave mööbel tagab, et lõpptulemus oleks just selline nagu oled oodanud. Kuulame ära sinu soovid ja unistused ning teeme need teoks.

Seega, kui sul on erisoove, anna neist julgelt meile teada. Kõiki diivaneid saab tellida erimõõtudega, sest valmistame need käsitööna. Toote tarneaeg sõltub tellimuse mahust, jäädes enamasti vahemikku 4-8 nädalat.

Liitu meie uudiskirjaga

Kõik uudiskirjaga liitujad saavad ka ühekordse -10% sooduskoodi.

"*" indicates required fields