Search
Close this search box.

Kuidas valida isikupärane mooduldiivan – spikker tellijale

Meie päevad on täis argiseid askeldusi, kuid õhtul, kui koduuksest sisse astud, otsivad silmad puhkust ja hing ihkab rahu. Sel hetkel saab diivanist midagi rohkemat kui lihtsalt mööbliese – see muutub elutoa südameks ja hingeks, sinu personaalseks lõõgastumise oaasiks. Mõnus filmiõhtu pereringis või lihtsalt hetk iseendale hea raamatu ja tassi teega – mooduldiivan on loodud selleks, et täita sinu kodu sooja ja hubase atmosfääriga. Mis oleks, kui laseksid oma loovuse valla ja kujundaksid oma kodust ruumi, mis ei ole pelgalt elamispind, vaid portaal sinu unistuste maailma?

Kui töö, kool, trenn, laste logistika ja kodused toimetused on tehtud, siis oled õhtused lõõgastushetked diivanil auga välja teeninud! Mõtle, kui palju aega oma elust sa diivanil veedad. Kas elad üksi, kahekesi või on sul suur pere? Kas jagad diivanit ehk mõne lemmikloomaga? Me kõigi elud, soovid ja vajadused on erinevad ning masstoodetud mööbel ei pruugi olla parim lahendus sinu eluruumi. Meie Raves aitame sul disainida ja kokku panna isikupärase ja mugava mooduldiivani, mis arvestab sinu elustiili ja maitset ning sobib su elutuppa nagu valatult.

Selleks, et tellitud diivan vastaks sinu ootustele või isegi ületaks neid, mõtle läbi järgmised punktid:

  • Ruumi mõõtmed: enne tellimuse esitamist mõõda hoolikalt ruum, kuhu mooduldiivan paigutatakse. Arvesta nii laiuse, sügavuse kui ka kõrgusega. Veendu, et diivan mahub tuppa ja jätab piisavalt liikumisruumi, et uksed-aknad käivad mugavalt lahti. Kui otsustad nurgadiivani kasuks, siis kummale poole tuleb nurk? Suuremasse ruumi sobib võib-olla ideaalselt U-kujuline diivan.

  • Funktsionaalsus: pane enda peas paika, millist funktsionaalsust sa mooduldiivanilt ootad. Kui palju inimesi ja koduloomi peaks üheskoos diivanile lõõgastuma mahtuma? Kas soovid sinna mõnikord külalisi magama panna? Tee nimekiri oma vajadustest ja soovidest ning tule meie
    esinduskauplusesse Tallinnas Järve Keskuses või võta muul moel ühendust, aitame kaasa mõelda!

  • Värv ja stiil: mõtle läbi, milline värv ja stiil sobivad sinu kodu üldise interjööriga. Mooduldiivan on oluline visuaalne element, seega veendu, et see sulanduks harmooniliselt ülejäänud ruumiga. Jõuline ja majesteetlik Brooklyn, retrohõnguline Elin või nooruslik, edev ja värskusest pakatav Roberto? Julgustame siinkohal sind mõtlema ka raamidest välja – kes ütles, et Mustamäe korter ei võiks olla kujundatud nagu Manhattani penthouse? Sinu kodu, sinu unistused ja sinu stiil!

  • Materjal ja kangas: vali kangas, mis vastab sinu elukorraldusele ja vajadustele. Siin tulevad mängu lapsed ja lemmikloomad! Aastane pisipõnn ja heleda kangaga diivan või kuldne retriiver ja öösinine chaise longue? Meie kvaliteetne mööblikangas elab mõlemad variandid edukalt üle, aga oma elu saad kindlasti lihtsamaks teha, kui arvestad ka pisiperega kaasnevate üllatuste ja oma karvaste lemmikute koloriidiga. 

  • Raam ja istmepadjad: meie diivanite karkassid on valmistatud kvaliteetsest täispuidust ja kasevineerist, need on tugevad ja vastupidavad. Istumis- ja seljapatju saad valida erinevatel diivanitel erinevalt. Näiteks populaarsel mooduldiivanil Ares on valikus lausa kolm erineva pehmusega istumispatja (kõva, pehme, väga pehme) ja kaks erineva täidisega seljapatja. Tule ja proovi järgi, et leida endale kõige mõnusam padi.

  • Detailid: unistasid lapsena mööblidisaineri ametist? Aitame sul selle unistuse ellu viia! Näiteks käetugede kuju ja jalgade materjali ja disainiga mängides saad luua isikupärase diivani, mida kellelegi teisel ei ole. Kui aga soovid vastavalt moele, tujule või hoopis aastaajale oma elutuba muuta, et tuua elamisse uuenduslikkust ning värskust, siis võib Seasons mooduldiivan olla hea valik. See mudel on loodud just neile, kellele ei meeldi rutiinne sisekujundus. Paiguta mooduleid nii nagu soovid ja loo lihtsa vaevaga kasvõi iga päev uus meelepärane elutuba!

Hästi disainitud mooduldiivan ei täida ainult praktilisi vajadusi, vaid muudab ka igapäevaelu märkimisväärselt mõnusamaks. Soovime sulle inspireerivat fantaasialendu ja julgust oma isikupärane stiil elutuppa tuua!

Liitu meie uudiskirjaga

Kõik uudiskirjaga liitujad saavad ka ühekordse -10% sooduskoodi.

"*" indicates required fields