Hea une ABC D-sarja KONTINENTAALVOODI / 959€

D-sarja KONTINENTAALVOODIVAATA TOODET 3D-s

Vajutades üleval kangatooni peale, vahetub 3D versioonis ka diivani kangas.
Hind alates 959€

ESITA TELLIMUS SIIN:

Lisa ostukorvi

Kanga- ja jalavalikuga saab tutvuda allpool.

Tarneaeg 2-12 nädalat.TOOTEINFO

D-sari on inimesele, kes lisaks voodi mugavusele soovib, et magamisaseme väljanägemine harmoniseeruks interjööriga ning oleks pisiasjadeni läbimõeldud.

D-sarja kontinentaalvoodi on HEA UNE ABC kõige uuem toode! See modernne kontinentaalvoodi on lihtsa ja õhulise välimusega, pakkudes sealjuures ka suurepärast mugavust. 

D-sarja kontinentaalvoodi madratsi sisuks on 5-tsooniline pocket vedrustus. Sellise vedrustuse puhul on vedrud jagatud eri tsoonidesse vastavalt inimkeha erinevate piirkondade vajadustele – õlgu ning puusavööd toetatakse tugevamate vedrudega, et vältida nende liigset madratsisse vajumist. Tänu sellele vabaneb selgroog pingest ja selgroo õige asend on tagatud kogu unetsükli jooksul.

Jenkivoodi põhitooted:
Alusraam: kvaliteetne täispuidust lippidega alusraam.

Madrats: 5-tsooniline pocket-tüüpi vedrustus (250 vedru/m²), mis on mõlemalt poolt kaetud kvaliteetse porolooniga.
Saadaval kaks erinevat jäikusastete: medium ja hard.

Kattemadrats: Kattemadratsi sisuks on kvaliteetne HR poroloon, mis on kaetud Aloe Veraga läbi töödeldud stretškangaga. Kattemadratsile on saadaval kahte tooni kangast: valge ja hall.

Alusraamid ja madratsid ei ole kaetud üleni mööblikangaga vaid on nö aknaga, kus on kasutatud halli või valget tooni madratsi kangast (vastavalt kattemadratsi toonile) ja küljed on viimistletud mööblikangaga.

Toode ei ole mõeldud eraldi osadena kasutamiseks.
Toodetud Eestis.

MÕÕDUD

120 x 200 cm
140 x 200 cm
160 x 200 cm
180 x 200 cmJALAD
Standardvarustusena on kontinentaalvoodi hinnas 17 cm musta tooni metalljalad. Teisi jalgu on võimalik lisana juurde osta.