Hea une ABC C-sarja POCKET KUŠETTVOODI / 864€

C-sarja POCKET kušettvoodiVAATA TOODET 3D-s

Vajutades üleval kangatooni peale, vahetub 3D versioonis ka diivani kangas.
   
Hind alates 864€

ESITA TELLIMUS SIIN:

Lisa ostukorvi

Kanga- ja jalavalikuga saab tutvuda allpool.

Tarneaeg 2-12 nädalat.TOOTEINFO

C-sari on inimesele, kes lisaks voodi mugavusele soovib, et magamisaseme väljanägemine harmoniseeruks interjööriga ning oleks pisiasjadeni läbimõeldud.

Kušetil kasutatud pocket ehk taskustatud vedrustust (250 vedru/m²), kus kõik vedrud on pakitud eraldi riidest kottidesse. Nii toimivad kõik madratsi vedrud üksteisest sõltumata. Selline ergonoomiline vedrusüsteem suudab kõige paremini jäljendada magaja kehakuju, andes kogu kehale maksimaalse toe.
Kušett on vooderdatud pealt poolt 3cm lateksiga.
Pehmusaste: keskmine või jäik.

Kattemadratsi sisuks on kvaliteetne lateks ja lambavill, mis on kaetud Aloe Veraga läbi töödeldud valge stretškangaga ning ääristatud mööblikangaga.

Kušetid ei ole kaetud üleni mööblikangaga vaid on nö aknaga, kus on kasutatud halli või valget tooni madratsi kangast ja küljed on viimistletud mööblikangaga.

Kusettvoodi komplekti kuulub soovi korral ka stiilne ja tagasihoidliku välimusega, seina külge kinnitatav, voodipeats HBXI. Voodipeatsi paksus on 6 cm ja kõrgus 98 cm, aga tänu seinakinnitustele on kõigil võimalus valida omale sobiv peatsi kõrgus. Voodipeats ulatub umbes 30-40 cm mõlemalt poolt üle voodi ääre. Peatsi laiusega tutvu allpool.

Toode ei ole mõeldud eraldi osadena kasutamiseks.
Toodetud Eestis.

MÕÕDUD

120 x 200 cm + HBXI 180 cm (30 cm üle mõlema serva)
140 x 200 cm + HBXI 200 cm (30 cm üle mõlema serva) 
160 x 200 cm + HBXI 230 cm (35 cm üle mõlema serva)
180 x 200 cm + HBXI 250 cm (35 cm üle mõlema serva)JALAD
Standardvarustusena on kontinentaalvoodi hinnas 18 cm musta tooni metalljalad. Teisi jalgu on võimalik lisana juurde osta.