C-sarja kušeti, madratsi ja kattemadratsi külgedel saab luksusliku välimuse saavutamiseks kasutada kvaliteetset mööblikangast, pealispinnal kvaliteetset stretškangast. Lisavalikus on mööblikangaga kaetud voodiotsad, peapadjad, pesukastid, dekoratiivapadjad jne. C-sarja põhitooteid ja lisavalikuid kombineerides muudad suurepärase voodi ka väga heaks sisustuselemendiks.
Sarjas on lisaks pocket-vedrustusele saadaval ka multipocket-vedrustus, kus vedrusid on ruutmeetril kaks korda rohkem. Selline vedrutüüp toestab keha veelgi rohkem, vabastades selgroo ja lihsakonna pingetest. Nii vahetab inimene unes vähem asendeid, uni on sügavam ja inimene puhkab paremini välja.
Valikus on pocket-vedrustusega või pocket- ja bonnell-vedrustusega kušetid, mis on pealt kaetud villa-vildiga või lateksiga.
Madratsil on täiendava mugavuse loomiseks ühel poolel kasutatud pehmenduseks loodusliku kautšuki baasil toodetud latekskihti ning teisel poolel puuvillavilti ja lambavillavatiini. Puu- ja lambavillaga poolt on soovitatav kasutada talvisel perioodil, mil keha vajab rohkem soojust; lateksiga poolt on soovitatav kasutada suvel, kui keha tahab rohkem hingata ja vähem soojust.
C-sarja madratsites ja kušettides kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Need materjalid ei sisalda inimesel kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

C-sarja KATTEMADRATS lambavillaga

C-sarja KATTEMADRATS porolooniga

C-sarja KATTEMADRATS Luxus porolooniga

C-sarja KATTEMADRATS lateksi ja lambavillaga

C-sarja KATTEMADRATS kliimalateksiga

C-sarja KATTEMADRATS Relax mäluporolooniga

C-sarja POCKET madrats

C-sarja MULTIPOCKET madrats

C-sarja POCKET kušett

C-sarja POCKET/BONNELL kušett

C-sarja JENKIVOODI pocket madratsiga

C-sarja JENKIVOODI multipocket madratsiga

C-sarja voodiraam BARON