ROMA Multipocket-Bonnell kušettvoodi + HBXI / 1544€

ROMA Multipocket-bonnell kušettvoodiVAATA TOODET 3D-s

Vajutades üleval kangatooni peale, vahetub 3D versioonis ka diivani kangas.
   
Hind alates 1544€

ESITA TELLIMUS SIIN:

Lisa ostukorvi

Pildid on illustratiivsed. Pildil kujutatud kangas ei vasta pakutule. Pakutavate kangatoonidega saab tutvuda SIIN!

Tarneaeg 2-12 nädalat.TOOTEINFO

Buona Notte ROMA tooted on inimesele, kes lisaks voodi mugavusele soovib, et magamisaseme väljanägemine harmoniseeruks interjööriga ning oleks pisiasjadeni läbimõeldud.

Kattemadratsi sisuks on kvaliteetne lateks ja lambavill, mis on kaetud Aloe Veraga läbi töödeldud valge stretškangaga ning ääristatud mööblikangaga.

Kušetil on kasutatud kahekihilist vedrustust.
Pealmine kiht on Multipocket tüüpi vedrustus (500 vedru/m²), alumine kiht madal Bonnell tüüpi vedrustus (150 vedru/m²).
Kušett on vooderdatud külgedelt porolooniga ja pealt lateksiga.

Kušeti vedrustus on saadaval 2 erineva pehmusastmega:
keskmine või jäik.

Kušett on tugeval puitraamil.
Kattematerjalina on kasutatud valget stretškangast, mis on ääristatud mööblikangaga.

MÕÕDUD

Saadaval laiused:
120 cm + HBXI 180 cm
140 cm + HBXI 200 cm
160 cm + HBXI 230 cm
180 cm + HBXI 250 cm

Pikkus: 200 cm ( + voodiots 3 cm)
Kõrgus: 59 cm
Voodiotsa kõrgus: 98 cm


Voodiots on voodi mõlemast küljest 30-35 cm laiem.
120-140 cm laiusega voodi on 1 kušetiga,

160-180 cm kušettvoodi 2 kušetiga.


JALAD
Standardvarustusena on kontinentaalvoodi hinnas 18 cm musta tooni metalljalad. Teisi jalgu on võimalik lisana juurde osta.

 


MATERJALID


MULTIPOCKET VEDRUSTUS
Multipocket– vedrustuse puhul, nii nagu Pocket vedrustuse puhul, on samuti iga madratsivedru pakitud eraldi kangast kotikesse. Ainuke erinevus on see, et vedrustid on ühe ruutmeetri kohta kaks korda rohkem. Tänu sellele saab Sinu keha lamamisel rohkem tuge õigetest ja vajalikest kohtadest – keha survele ei allu mitte kogu madratsi pind, vaid ainult see madratsiosa, millele langeb keharaskus. Nii võid end voodikaaslase kõrval vabalt liigutada, ilma et kogu voodipind õõtsuma hakkaks ning kaaslase und segaks.

BONNELL VEDRUSTUS
Bonell-vedrustus on kõige vanem kasutusel olev vedrusüsteem. Tegemist on lihtsa ja taskukohase lahendusega, kus kõik vedrud on traadiga omavahel seotud. Taoline süsteem on stabiilne, vastupidav ja suhteliselt pika kasutuseaga ning tänapäeval kasutatakse seda põhiliselt alumise vedrukihina kušettides ja kontinentaalvoodites.

LATEKS
Lateksit toodetakse looduslikust kummipuu mahlast ehk kautšukist. Materjalina on lateks pehme, vastupidav ja elastne, laseb õhku läbi ning reguleerib ise oma niiskussisaldust. Lisaks on lateks ka tervislik, kuna selles ei paljune tolmulestad. Tulenevalt lateksi valmistamise traditsioonilisest protsessist on lateksikiht reeglina perforeeritud (augustatud), mis tagab toodetes, kus lateksit on kasutatud, väga hea õhuliikuvuse.

POROLOON
Poroloon on pehme, laseb õhku läbi, ei lõhna ega kogu endasse ka võõraid lõhnu. Lisaks on poroloon tervislik, kuna ei sobi elupaigaks tolmulestadele.

STRETŠKANGAS
Stretškangas on pehme, elastne ja vastupidav kangas. Buona Notte toodetes kasutatav stretškangas on töödeldud Aloe Vera geeliga. Tänu sellele on kangas pehmem ja kehasõbralik ning võib olla abiks stressi leevendamisel.