SleepAngel mikrokiud PERFORMANCE padi, transportkott - antibakteriaalne, antiallergiline, antipatogeenne - lihtne hooldada / 100€


SleepAngel mikrokiud PERFORMANCE padi, transportkott - antibakteriaalne, antiallergiline, antipatogeenne - lihtne hooldadaVAATA TOODET 3D-s

Vajutades üleval kangatooni peale, vahetub 3D versioonis ka diivani kangas.
  
Hind 100€


ESITA TELLIMUS SIIN:

Lisa ostukorvi100 €
Tarneaeg 1-2 nädalat.TOOTEINFO

Alati puhas Eesti une-innovatsioon tagab turvalise ja mugava magamiskeskkonna ka kõige nõudlikumale kasutajale. Patenteeritud filtertehnoloogiaga vooditoodetesse ei sisene allergeenid, viirused ega vedelikud - nad püsivad seest puhtad ja pealispind on lihtsalt puhastatav.

PERFORMANCE kollektsioon on loodud kõigile, kelle jaoks kvaliteetne uni on prioriteet. Kaks filtrit tagavad sümmeetrilise ventilatsiooni ja kandekott võimaldab padja kõikjale kaasa võtta.

PERFORMANCE PADI

Tagab turvalise keskkonna kui magate - toodetesse ei pääse allergeenid, vedelikud, patogeenid ja viirused, mis võiksid muidu esile kutsuda allergilise reaktsiooni või haiguse. Plekke hülgav ja äärmiselt lihtsasti puhastatav.

 

INNOVATSIOON

Kolm barjäärikomponenti - SafeWeld keevised, PureShield kangakaitse ja PneumaPure filter - hoiavad bakterid, allergeenid, tolmulestad ja kehavedelikud toote välisküljel, samas on tagatud ventileeritus ja mugavus.

LIHTNE HOOLDADA

Voodipesu vahetamisel piisab niiske lapi või salvrätiga pühkimisest, määrdumise korral võib pesta pehme pesuvahendiga jaheda voolava vee all.

NB! Mitte pesta pesumasinas, keemiliselt puhastada, pleegitada ega triikida. Vältida PneumaPure filtri abrasiivset hõõrumist.

TESTITUD JA TÕESTATUD

Kliiniliselt tõestatud ning testitud erinevates Euroopa Liidu ja Ameerika kliinikutes ning laborites. Kasutusel meditsiinis, hoolekandes, majutuses ja kodudes üle maailma.

EESTI TOODE

SleepAngel tooted on üleilmselt tuntud ja patenteeritud, toodetud Pärnus.


MÕÕDUD: 
Suurus 50x60 cm või 50x70 cm, sisukaal 500 g, 700 g või 900 g

SISUMATERJAL: Mõnusalt pehme mikrokiud on koheva sulepadja laadne.

Valides ostukorvis transpordiviisiks "SleepAngel transport", saadedakse toode otse tootja poolt Teie valitud pakiautomaati! Pakiautomaat märkida ära ostukorvis kommentaarina.

KKK

Kellele need tooted mõeldud on? SleepAngel tooted on mõeldud kõigile, kes väärtustavad riskivaba, puhast ja tervislikku ööund.

Kas ma vajan padjapüüri ja voodipesu? Jah, kasuta oma voodipesu ja püüri ning vaheta neid regulaarselt vähemalt kord nädalas.

Kas ma pean unetooteid masinpesema või tolmuimejaga puhastama? Ei. Piisab voodipesu regulaarsest vahetusest ja unetoodete niiske lapiga puhastamisest.