SleepAngel mäluvaht PERFORMANCE padi - antibakteriaalne, antiallergiline, antipatogeenne - lihtne hooldada / 115€


SleepAngel mäluvaht PERFORMANCE padi, transportkott - antibakteriaalne, antiallergiline, antipatogeenne - lihtne hooldadaVAATA TOODET 3D-s

Vajutades üleval kangatooni peale, vahetub 3D versioonis ka diivani kangas.
  
Hind 115€


ESITA TELLIMUS SIIN:

Lisa ostukorvi115 €
Tarneaeg 1-2 nädalat.TOOTEINFO

Alati puhas Eesti une-innovatsioon tagab turvalise ja mugava magamiskeskkonna ka kõige nõudlikumale kasutajale. Patenteeritud filtertehnoloogiaga vooditoodetesse ei sisene allergeenid, viirused ega vedelikud - nad püsivad seest puhtad ja pealispind on lihtsalt puhastatav.

PERFORMANCE kollektsioon on loodud kõigile, kelle jaoks kvaliteetne uni on prioriteet. Kaks filtrit tagavad sümmeetrilise ventilatsiooni ja kandekott võimaldab padja kõikjale kaasa võtta.

PERFORMANCE PADI

Mäluvaht-poroloon pakub head toetust selili ja külili magajaile pehmelt kohandudes ja aidates leevendada ülepingest põhjustatud ebamugavustunnet ja valusid. Padi pakub tõhusat tuge peale ja kaelale. Lisaks pakub leevendust allergia või astma korral, praktiline praktiline lahendus nohu, ninaverejookse või muude ootamatuste korral, mis nõuaksid padja tihedat pesemist. Plekke hülgav ja äärmiselt lihtsasti puhastatav. 

INNOVATSIOON

Kolm barjäärikomponenti - SafeWeld keevised, PureShield kangakaitse ja PneumaPure filter - hoiavad bakterid, allergeenid, tolmulestad ja kehavedelikud toote välisküljel, samas on tagatud ventileeritus ja mugavus.

LIHTNE HOOLDADA

Voodipesu vahetamisel piisab niiske lapi või salvrätiga pühkimisest, määrdumise korral võib pesta pehme pesuvahendiga jaheda voolava vee all.

NB! Mitte pesta pesumasinas, keemiliselt puhastada, pleegitada ega triikida. Vältida PneumaPure filtri abrasiivset hõõrumist.

TESTITUD JA TÕESTATUD

Kliiniliselt tõestatud ning testitud erinevates Euroopa Liidu ja Ameerika kliinikutes ning laborites. Kasutusel meditsiinis, hoolekandes, majutuses ja kodudes üle maailma.

EESTI TOODE

SleepAngel tooted on üleilmselt tuntud ja patenteeritud, toodetud Pärnus.


MÕÕDUD: 
Suurus 50x60x11 cm või 47x71x11 cm

SISUMATERJAL: Väga elastne ja hingav polüuretaanvaht, mis on väga vastupidav ning ei kaota oma kuju aastaid. Võib olla harjumatu, tegemist ei ole klassikalise mikrokiud/sulepadjaga.
NB! Mäluvaht salvestab soojust.


Valides ostukorvis transpordiviisiks "SleepAngel transport", saadedakse toode otse tootja poolt Teie valitud pakiautomaati! Pakiautomaat märkida ära ostukorvis kommentaarina.

KKK

Kellele need tooted mõeldud on? SleepAngel tooted on mõeldud kõigile, kes väärtustavad riskivaba, puhast ja tervislikku ööund.

Kas ma vajan padjapüüri ja voodipesu? Jah, kasuta oma voodipesu ja püüri ning vaheta neid regulaarselt vähemalt kord nädalas.

Kas ma pean unetooteid masinpesema või tolmuimejaga puhastama? Ei. Piisab voodipesu regulaarsest vahetusest ja unetoodete niiske lapiga puhastamisest.