Pocket madrats ROMA (jäik) / 335€

Pocket vedrustusega madrats ROMA (jäik)VAATA TOODET 3D-s

Vajutades üleval kangatooni peale, vahetub 3D versioonis ka diivani kangas.
  
Hind alates 335€


ESITA TELLIMUS SIIN:

Lisa ostukorvi
Tarneaeg 1-2 nädalat.TOOTEINFO

Buona Notte ROMA tooted on inimesele, kes lisaks voodi mugavusele soovib, et magamisaseme väljanägemine harmoniseeruks interjööriga ning oleks pisiasjadeni läbimõeldud.

ROMA madrats sisaldab pocket-tüüpi vedrustust, 250 vedru/m2 kohta.

ROMA pocket madratsi erinevus võrreldes Venezia pocket madratsiga seisneb selles, et kui Venezia madratsi vedrustus on vooderdatud üleni porolooniga, siis ROMA madratsi vedrustus on vooderdatud ühelt poolt ja külgedelt porolooniga, teiselt poolt aga lateksiga.

Madratsi jäikus JÄIK.

ROMA madrats on kaetud valge või halli stretškangaga või stretškangaga, mis on ääristatud mööblikanagaga.

Täiendava mugavuse loomiseks soovitame lisaks tellida sobivas mõõdus kattemadratsi.

MÕÕDUD

Saadaval laiused: 80, 90, 105, 120, 140, 160, 180, 200 cm
Pikkus: 200 cm
Paksus: 18 cm

Võimalik tellida ka erimõõte!
Erimõõdus madratsi tellimiseks palume pöörduda meie esindustesse Tallinnas või Haapsalus.MATERJALID


POCKET VEDRUSTUS

Pocket– ehk pakitud vedrustuse puhul on iga madratsivedru pakitud eraldi kangast kotikesse. Tänu pakitud vedrudele saab Sinu keha lamamisel tuge õigetest ja vajalikest kohtadest – keha survele ei allu mitte kogu madratsi pind, vaid ainult see madratsiosa, millele langeb keharaskus. Nii võid end voodikaaslase kõrval vabalt liigutada, ilma et kogu voodipind õõtsuma hakkaks ning kaaslase und segaks.

LATEKS
Lateksit toodetakse looduslikust kummipuu mahlast ehk kautšukist. Materjalina on lateks pehme, vastupidav ja elastne, laseb õhku läbi ning reguleerib ise oma niiskussisaldust. Lisaks on lateks ka tervislik, kuna selles ei paljune tolmulestad. Tulenevalt lateksi valmistamise traditsioonilisest protsessist on lateksikiht reeglina perforeeritud (augustatud), mis tagab toodetes, kus lateksit on kasutatud, väga hea õhuliikuvuse.

POROLOON
Poroloon on pehme, laseb õhku läbi, ei lõhna ega kogu endasse ka võõraid lõhnu. Lisaks on poroloon tervislik, kuna ei sobi elupaigaks tolmulestadele.

STRETŠKANGAS
Stretškangas on pehme, elastne ja vastupidav kangas. Buona Notte toodetes kasutatav stretškangas on töödeldud Aloe Vera geelida. Tänu sellele on kangas pehmem ja kehasõbralik ning võib olla abiks stressi leevendamisel.