5-tsooniline pocket madrats FIRENZE (keskmine) / 257€

5-tsooniline Pocket madrats FIRENZE (keskmine)VAATA TOODET 3D-s

Vajutades üleval kangatooni peale, vahetub 3D versioonis ka diivani kangas.
  
Hind alates 257€


ESITA TELLIMUS SIIN:

Lisa ostukorvi
Tarneaeg 1-2 nädalat.TOOTEINFO

Buona Notte FIRENZE tooted on kerge ja õhulise välimusega, pakkudes märkimisväärset mugavust ning olles samal ajal ka sisustuselemendid.

FIrenze madrats sisaldab 5-tsoonilist pocket-tüüpi vedrustust, 250 vedru/m2 kohta. Madrats vedrustus on vooderdatud üleni porolooniga.

Madratsi pehmusaste on KESKMINE.

FIRENZE madrats on kaetud valge või halli stretškangaga või stretškangaga, mis on ääristatud mööblikanagaga.

Täiendava mugavuse loomiseks soovitame lisaks tellida sobivas mõõdus kattemadratsi.

MÕÕDUD

Saadaval laiused: 80, 90, 105, 120, 140, 160, 180, 200 cm
Pikkus: 200 cm
Paksus: 18 cm

Võimalik tellida ka erimõõte!
Erimõõdus madratsi tellimiseks palume pöörduda meie esindustesse Tallinnas või Haapsalus.MATERJALID


5-TSOONILINE POCKET VEDRUSTUS

Pocket– ehk pakitud vedrustuse puhul on iga madratsivedru pakitud eraldi kangast kotikesse. Tänu pakitud vedrudele saab Sinu keha lamamisel tuge õigetest ja vajalikest kohtadest – keha survele ei allu mitte kogu madratsi pind, vaid ainult see madratsiosa, millele langeb keharaskus. Nii võid end voodikaaslase kõrval vabalt liigutada, ilma et kogu voodipind õõtsuma hakkaks ning kaaslase und segaks.

5-tsooniline pocket-vedrustuse puhul on vedrud jagatud eri tsoonidesse vastavalt inimkeha erinevate piirkondade vajadustele – õlgu ning puusavööd toetatakse tugevamate vedrudega, et vältida nende liigset madratsisse vajumist. Selliselt on selgroo õige asend tagatud kogu unetsükli jooksul.

POROLOON
Poroloon on pehme, laseb õhku läbi, ei lõhna ega kogu endasse ka võõraid lõhnu. Lisaks on poroloon tervislik, kuna ei sobi elupaigaks tolmulestadele.

STRETŠKANGAS
Stretškangas on pehme, elastne ja vastupidav kangas. Buona Notte toodetes kasutatav stretškangas on töödeldud Aloe Vera geeliga. Tänu sellele on kangas pehmem ja kehasõbralik ning võib olla abiks stressi leevendamisel.