SleepAngel tekk

Alates 210,00 

Kuumakse al. / 48 kuud

Vali mõõt

SleepAngel tekk on saadaval järgnevates mõõtudes:
SleepAngel-duvet_2000x_wide
135 x 200 cm
SleepAngel-duvet_2000x_wide
150 x 200 cm
SleepAngel-duvet_2000x_wide
220 x 200 cm

Omadused

Alati puhas Eesti une-innovatsioon tagab turvalise ja mugava magamiskeskkonna ka kõige nõudlikumale kasutajale. Patenteeritud filtertehnoloogiaga vooditoodetesse ei sisene allergeenid, viirused ega vedelikud – nad püsivad seest puhtad ja pealispind on lihtsalt puhastatav.

TEKK: Soe, natuke raskem kui tavapärane tekk ja tolmuvaba. Leevendus allergia või astma korral, praktiline lahendus, kuna toode on plekke hülgav ja äärmiselt lihtsasti puhastatav.

MÕÕDUD

Lisainfo

INNOVATSIOON

Kolm barjäärikomponenti – SafeWeld keevised, PureShield kangakaitse ja PneumaPure filter – hoiavad bakterid, allergeenid, tolmulestad ja kehavedelikud toote välisküljel, samas on tagatud ventileeritus ja mugavus.

LIHTNE HOOLDADA

Voodipesu vahetamisel piisab niiske lapi või salvrätiga pühkimisest, määrdumise korral võib pesta pehme pesuvahendiga jaheda voolava vee all.

NB! Mitte pesta pesumasinas, keemiliselt puhastada, pleegitada ega triikida. Vältida PneumaPure filtri abrasiivset hõõrumist.

TESTITUD JA TÕESTATUD

Kliiniliselt tõestatud ning testitud erinevates Euroopa Liidu ja Ameerika kliinikutes ning laborites. Kasutusel meditsiinis, hoolekandes, majutuses ja kodudes üle maailma.

EESTI TOODE

SleepAngel tooted on üleilmselt tuntud ja patenteeritud, toodetud Pärnus.

Soovitame lisaks

SleepAngel mikrokiud PERFORMANCE padi

110,00 

SleepAngel mugavuspüür Sublimation

35,00 

SleepAngel GelFlex PERFORMANCE padi

Alates 150,00 

SleepAngel mugavuspüür HoneyComb

25,00 

  • Tarneaeg

    Kõik meie diivanid ja voodid valmivad käsitööna. Toote tarneaeg sõltub tellimuste mahust, mis tõttu on meie tarneaeg antud tootele 1-2 nädalat.

     

    Enne ostukorvi lisamist veendu, et kõik vajalikud valikud oleksid teostatud. Kui mingi valik on puudu, siis ei ole võimalik toodet ostukorvi lisada ning leht suunab sind tagasi tegemata valiku juurde.

    Et me saaksime sinuni toimetada just sinu soovidele vastava toote, siis palun kontrolli ka üle, et kõik valikud oleksid õiged.

Alates 210,00 

Tarneaeg 1-2 nädalat / Hind sisaldab käibemaksu.