SleepAngel mikrokiud PERFORMANCE padi

110,00 

Kuumakse al. / 48 kuud

Vali mõõt

SleepAngel PERFORMANCE padjad on saadaval järgnevates mõõtudes:
SleepAngel-Performance-Pillow-Microfibre_2000x_large_50x60
50 x 60 cm, 500g keskmine
SleepAngel-Performance-Pillow-Microfibre_2000x_large-50x70
50 x 70 cm, 700g madal

Omadused

Alati puhas Eesti une-innovatsioon tagab turvalise ja mugava magamiskeskkonna ka kõige nõudlikumale kasutajale. Patenteeritud filtertehnoloogiaga vooditoodetesse ei sisene allergeenid, viirused ega vedelikud – nad püsivad seest puhtad ja pealispind on lihtsalt puhastatav.

PERFORMANCE kollektsioon on loodud kõigile, kelle jaoks kvaliteetne uni on prioriteet. Kaks filtrit tagavad sümmeetrilise ventilatsiooni ja kandekott võimaldab padja kõikjale kaasa võtta.

PERFORMANCE PADI

Tagab turvalise keskkonna kui magate – toodetesse ei pääse allergeenid, vedelikud, patogeenid ja viirused, mis võiksid muidu esile kutsuda allergilise reaktsiooni või haiguse. Plekke hülgav ja äärmiselt lihtsasti puhastatav.

SISUMATERJAL: Mõnusalt pehme mikrokiud on koheva sulepadja laadne.

MÕÕDUD

Lisainfo

INNOVATSIOON

Kolm barjäärikomponenti – SafeWeld keevised, PureShield kangakaitse ja PneumaPure filter – hoiavad bakterid, allergeenid, tolmulestad ja kehavedelikud toote välisküljel, samas on tagatud ventileeritus ja mugavus.

LIHTNE HOOLDADA

Voodipesu vahetamisel piisab niiske lapi või salvrätiga pühkimisest, määrdumise korral võib pesta pehme pesuvahendiga jaheda voolava vee all.

NB! Mitte pesta pesumasinas, keemiliselt puhastada, pleegitada ega triikida. Vältida PneumaPure filtri abrasiivset hõõrumist.

TESTITUD JA TÕESTATUD

Kliiniliselt tõestatud ning testitud erinevates Euroopa Liidu ja Ameerika kliinikutes ning laborites. Kasutusel meditsiinis, hoolekandes, majutuses ja kodudes üle maailma.

EESTI TOODE

SleepAngel tooted on üleilmselt tuntud ja patenteeritud, toodetud Pärnus.

Soovitame lisaks

SleepAngel GelFlex PERFORMANCE padi

Alates 150,00 

SleepAngel mugavuspüür Sublimation

35,00 

SleepAngel tekk

Alates 210,00 

SleepAngel mugavuspüür HoneyComb

25,00 

  • Tarneaeg

    Kõik meie diivanid ja voodid valmivad käsitööna. Toote tarneaeg sõltub tellimuste mahust, mis tõttu on meie tarneaeg antud tootele 1-2 nädalat.

     

    Enne ostukorvi lisamist veendu, et kõik vajalikud valikud oleksid teostatud. Kui mingi valik on puudu, siis ei ole võimalik toodet ostukorvi lisada ning leht suunab sind tagasi tegemata valiku juurde.

    Et me saaksime sinuni toimetada just sinu soovidele vastava toote, siis palun kontrolli ka üle, et kõik valikud oleksid õiged.

110,00 

Tarneaeg 1-2 nädalat / Hind sisaldab käibemaksu.