SleepAngel GelFlex PERFORMANCE padi

Alates 150,00 

Kuumakse al. / 48 kuud

Vali mõõt

SleepAngel GelFlex PERFORMANCE padjad on saadaval järgnevates mõõtudes:
SleepAngel-GelFlex-pillow_2000x_large_50x70
47 x 70 x 11 cm

Omadused

Alati puhas Eesti une-innovatsioon tagab turvalise ja mugava magamiskeskkonna ka kõige nõudlikumale kasutajale. Patenteeritud filtertehnoloogiaga vooditoodetesse ei sisene allergeenid, viirused ega vedelikud – nad püsivad seest puhtad ja pealispind on lihtsalt puhastatav.

PERFORMANCE kollektsioon on loodud kõigile, kelle jaoks kvaliteetne uni on prioriteet. Kaks filtrit tagavad sümmeetrilise ventilatsiooni ja kandekott võimaldab padja kõikjale kaasa võtta.

PERFORMANCE GELFLEX PADI

Võrreldes mäluvahuga, on GelFlex vetruvam ja taastub kiiremini. Eriti sobilik seljal ja küljel magajatele, leevendab ülepingest põhjustatud ebamugavustunnet ja valusid toetades tõhusalt pead ja kaela. Lisaks pakub leevendust allergia või astma korral, praktiline lahendus nohu, ninaverejooksu või muude ootamatuste korral, mis nõuaksid padja tihedat pesemist. Plekke hülgav ja äärmiselt lihtsasti puhastatav.

SISUMATERJAL: GelFlex vaht on paindlik ja hingav polüuretaan vaht.

MÕÕDUD

Lisainfo

INNOVATSIOON

Kolm barjäärikomponenti – SafeWeld keevised, PureShield kangakaitse ja PneumaPure filter – hoiavad bakterid, allergeenid, tolmulestad ja kehavedelikud toote välisküljel, samas on tagatud ventileeritus ja mugavus.

LIHTNE HOOLDADA

Voodipesu vahetamisel piisab niiske lapi või salvrätiga pühkimisest, määrdumise korral võib pesta pehme pesuvahendiga jaheda voolava vee all.

NB! Mitte pesta pesumasinas, keemiliselt puhastada, pleegitada ega triikida. Vältida PneumaPure filtri abrasiivset hõõrumist.

TESTITUD JA TÕESTATUD

Kliiniliselt tõestatud ning testitud erinevates Euroopa Liidu ja Ameerika kliinikutes ning laborites. Kasutusel meditsiinis, hoolekandes, majutuses ja kodudes üle maailma.

EESTI TOODE

SleepAngel tooted on üleilmselt tuntud ja patenteeritud, toodetud Pärnus.

Soovitame lisaks

SleepAngel mugavuspüür Sublimation

35,00 

SleepAngel mugavuspüür HoneyComb

25,00 

SleepAngel tekk

Alates 210,00 

SleepAngel mikrokiud PERFORMANCE padi

110,00 

  • Tarneaeg

    Kõik meie diivanid ja voodid valmivad käsitööna. Toote tarneaeg sõltub tellimuste mahust, mis tõttu on meie tarneaeg antud tootele 1-2 nädalat.

     

    Enne ostukorvi lisamist veendu, et kõik vajalikud valikud oleksid teostatud. Kui mingi valik on puudu, siis ei ole võimalik toodet ostukorvi lisada ning leht suunab sind tagasi tegemata valiku juurde.

    Et me saaksime sinuni toimetada just sinu soovidele vastava toote, siis palun kontrolli ka üle, et kõik valikud oleksid õiged.

Alates 150,00 

Tarneaeg 1-2 nädalat / Hind sisaldab käibemaksu.