Tekstiilikaitsevahend TEXELENT 500 ml

12,00 

Kuumakse al. / 48 kuud

Omadused

TEXELENT tekstiilikaitsevahend.

Efektiivne impregneerimisvahend niiskuse, mustuse ja plekkide vastu. See tekitab nähtamatu kaitse, mille abil näeb tekstiil välja uus ning seda on lihtne hooldada ilma, et tekstiili välimus või omadused muutuksid. Tekstiilikaitsevahend soviv hästi igat tüüpi tekstiilile, mööblile ja mattidele, mida kodus, autos, paadis, haagiselamus jms kohtades leida võib. Tekstiilikaitsevahend ei muuda materjali omadusi mingil moel. Maha läinud vedelik jääb piiskadena pinnale ja seda saab lihtsalt kuivatada ilma, et sellest jälge jääks.

Texelenti tekstiilikaitse püsib näiteks mööblil ja autoistmel tavakasutuse juures vähemalt ühe aasta, aga hakkab aja jooksul maha kuluma. Kaitsevahendit saab lihtsalt testida vähese veega, lisatakse uus kaitsekiht pärast pinna hoolikat puhastamist, sealhulgas pesuvahendijääkidest.

Kasutusjuhend: Proovi kaitsevahendit eelnevalt vähenähtaval pinnal. Enne kasutamist raputa. Parima despersiooni saavutamiseks keera pihusti otsik maksimamile. Pihusta õhuke kiht, umbes 15 cm kauguselt. puhtale ja kuivale pinnale. Töödeldud pinda mitte katsuda. Lasta kuivada 2 tundi hea ventilatsiooniga ruumis.

Koostis: isopropanool ja TFE. Jätkub 5-7 m2 pinna katmiseks, olenevalt pinna struktuurist.

Loe alati enne kasutama asumist kasutusjuhendit ja ohutusnõudeid pudelilt.

Tootjariik: Rootsi

1L hind 24€

MÕÕDUD

Lisainfo

  • Kogus: 500 ml
Tekstiilikaitsevahend TEXELENT 500 ml

12,00 

Tarneaeg kuni 1 nädal / Hind sisaldab käibemaksu.