Mootorvoodi SIENA Pocket + HBXXIII

Alates 3 144,00 

Kuumakse al. 92  / 48 kuud

Vali ääristuskangas

Stella / III grupi kangas

Koostis: 100% polüester / Martindale: 180 500.
Stella_14_sq
Stella 14
Stella_15_sq
Stella 15
Stella_20_sq
Stella 20
Stella_21_sq
Stella 21
Stella_24_sq
Stella 24
Stella_35_sq
Stella 35
Stella_38_sq
Stella 38
Stella_39_sq
Stella 39
Stella_51_sq
Stella 51
Stella_53_sq
Stella 53
Stella_62_sq
Stella 62
Stella_69_sq
Stella 69
NB! PILDI PEAL OLEV VOODI EI OLE KAETUD PAKUTAVA KANGAGA. PILT ON ILLUSTRATIIVNE! Kujutatud kanganäidiste värv võib tehnilistel põhjustel erineda tegelikust kangast. Kanganäidistega ning suurema kangavalikuga saab tutvuda Rave Mööbli esindustes.

Vali stretškangas

Mootorvoodi on ainult ääristatud ning ei ole üleni kaetud mööblikangaga. Parema mugavuse loomiseks oleme voodi keskosa katnud stretškangaga. Võimalik on valida 2 tooni stretškangast.
Kattemadratsikangas_valge_sq
Valge
Kattemadratsikangas_hall_sq
Hall

Vali jalad

Rave Mööbli e-poes on Siena kmootorvoodivoodi saadaval 22,5 cm kõrguste kandiliste puitjalgadega.
Õlitatud tamm
Õlitatud tamm
valgeõli
Valge õli tamm
wenge
Wenge
Teiste jalgade tellimiseks palume ühendust võtta meie e-poe klienditeenindusega.

Vali jäikus

Siena Pocket vedrustusega mootorvoodi on saadaval kolme erineva jäikusega:
Siena-motorBed-Austin18_105
KESKMINE
Siena-motorBed-Austin18_120
JÄIK
Siena-motorBed-Austin18_140
ERITI JÄIK

Vali mõõt

80-140 cm laiune voodi on 1 kušetiga.
160-180 cm laiusega voodi on 2 kušetiga.

Mootorvoodi on saadaval järgnevates mõõtudes:
Siena-motorBed+HBXXIII-Austin18_160
160 x 200 cm
Siena-motorBed+HBXXIII-Austin18_180
180 x 200 cm
Võimalik on ka tellida erimõõdus kontinentaalvoodit. Erimõõdus voodi tellimiseks palume ühendust võtta meie kauplustega Tallinnas või Haapsalus.

Omadused

Buona Notte SIENA on inimesele, kes soovib, et tema keha asend oleks alati võimalikult ideaalne. Nii magamine, kui ka lugemine, voodis peaks olema võimalikult mugav.

Siena mootorvoodi on varustatud vastupidava mootoriga Okimato IPS (Phoenix Mecano) 2 x 4500N nign juhtmevaba puldiga, mis muudab voodiasendi muutmise lihtsaks nii voodis olles, kui ka voodist väljas. Siena mootorvoodi mootor on varustatud ka patareidega, mis tagab mootorvoodi fuktsioneerimise ka elektrikatkestuse korral.

Mootorvoodi koosneb 80-140 cm laiuse korral ühest kušetist kušetist ning 160-180 cm laiuse korral kahest kušetist. Lisaks kuulub komplekti ka samat tooni mööblikangast pulditasku, kus on mootorvoodi pulte mugav hoiustada, kattemadrats ja voodipeats HBXXIII.

Kattemadrats sisuks on 8 cm LUXUS HR35 profileeritud poroloon.

Kušet sisuks on  on Pocket vedrustust (250 vedru/m²).
Kušett on vooderdatud pealt ja külgedelt porolooniga. Kušett on tugeval puitraamil.

 

MÕÕDUD

Lisainfo

 • Sügavus: 200 cm
 • Laius: 80-180 cm
 • Kõrgus: 59 cm

MATERJALID

POCKET VEDRUSTUS
Pocket– ehk pakitud vedrustuse puhul on iga madratsivedru pakitud eraldi kangast kotikesse. Tänu pakitud vedrudele saab Sinu keha lamamisel tuge õigetest ja vajalikest kohtadest – keha survele ei allu mitte kogu madratsi pind, vaid ainult see madratsiosa, millele langeb keharaskus. Nii võid end voodikaaslase kõrval vabalt liigutada, ilma et kogu voodipind õõtsuma hakkaks ning kaaslase und segaks.

POROLOON
Poroloon on pehme, laseb õhku läbi, ei lõhna ega kogu endasse ka võõraid lõhnu. Lisaks on poroloon tervislik, kuna ei sobi elupaigaks tolmulestadele.

PROFILEERITUD POROLOON
Profileeritud poroloon lisab alusmadratsile pehmust ning mugavust ja täidab hästi kušettide vahesid. Profileeritud porolooni sildeam pool on jäigem ja profileeritud pool pehmem. Samuti on profileeritud poroloon pehme, laseb õhku läbi, ei lõhna ega kogu endasse ka võõraid lõhnu. Lisaks on poroloon tervislik, kuna ei sobi elupaigaks tolmulestadele.

STRETŠKANGAS
Stretškangas on pehme, elastne ja vastupidav kangas. Buona Notte toodetes kasutatav stretškangas on töödeldud Aloe Vera geeliga. Tänu sellele on kangas pehmem ja kehasõbralik ning võib olla abiks stressi leevendamisel.

 • Tarneaeg

  Kõik meie diivanid ja voodid valmivad käsitööna. Toote tarneaeg sõltub tellimuste mahust, mis tõttu on meie tarneaeg antud tootele 4-8 nädalat.

   

  Enne ostukorvi lisamist veendu, et kõik vajalikud valikud oleksid teostatud. Kui mingi valik on puudu, siis ei ole võimalik toodet ostukorvi lisada ning leht suunab sind tagasi tegemata valiku juurde.

  Et me saaksime sinuni toimetada just sinu soovidele vastava toote, siis palun kontrolli ka üle, et kõik valikud oleksid õiged.

Alates 3 144,00 

Tarneaeg 4-8 nädalat / Hind sisaldab käibemaksu.