Hea une ABC C-sarja pocket-bonnell kušettvoodi + HBXI / 936€

Hea une ABC C-sarja pocket kušettvoodi + HBXIVAATA TOODET 3D-s

Vajutades üleval kangatooni peale, vahetub 3D versioonis ka diivani kangas.
   
Erihind 936€
Tavahind 1167€


ESITA TELLIMUS SIIN:

Lisa ostukorvi936 €

Tarneaeg 1-2 nädalat.  


Koheselt on toode võimalik kätte saada Järve Keskuse taga asuvast Rave Mööbli laost.TOOTEINFO

C-sari on inimesele, kes lisaks voodi mugavusele soovib, et magamisaseme väljanägemine harmoniseeruks interjööriga ning oleks pisiasjadeni läbimõeldud.

Kušetil on kasutatud topeltvedrustust, pocket ehk taskustatud vedrustust (250 vedru/m²) ja selle all omakorda veel madalat Bonnel-tüüpi vedrustus (150 vedru/m²). Pocket tüübil on kõik vedrud pakitud eraldi riidest kottidesse. Nii toimivad kõik madratsi vedrud üksteisest sõltumata. Selline ergonoomiline vedrusüsteem suudab kõige paremini jäljendada magaja kehakuju, andes kogu kehale maksimaalse toe. Topeltvedrustusega kušett aga sobib kehakaalult väga hästi just ka raskematele inimestele, sest alumine lisavedrustus aitab koormust ühtlasemalt jaotada. Kušett on valmistatud tugevale puitraamile.
Kušett on vooderdatud pealt poolt 3cm lateksiga.
Pehmusaste: keskmine või jäik.

Kattemadratsi sisuks on kvaliteetne lateks ja lambavill, mis on kaetud Aloe Veraga läbi töödeldud valge stretškangaga ning ääristatud mööblikangaga.

Kušetid ei ole kaetud üleni mööblikangaga vaid on nö aknaga, kus on kasutatud halli või valget tooni madratsi kangast ja küljed on viimistletud mööblikangaga.

Kusettvoodi komplekti kuulub soovi korral ka stiilne ja tagasihoidliku välimusega, seina külge kinnitatav, voodipeats HBXI. Voodipeatsi paksus on 6 cm ja kõrgus 98 cm, aga tänu seinakinnitustele on kõigil võimalus valida omale sobiv peatsi kõrgus. Voodipeats ulatub umbes 30-40 cm mõlemalt poolt üle voodi ääre.

Toode ei ole mõeldud eraldi osadena kasutamiseks.
Toodetud Eestis.

Kušettvoodi on kaetud kvaliteetse sametise oranžika mööblikangaga. Voodimõõt on 160x200, 200 cm suurust peatsit on võimalik kinnitada ka seinale. 

NB! Dekoratiivpadjad ei kuulu komplekti!
Saadaval 1 komplekt!